Õhtuleht.ee: Eesti kõige konkreeetsem horoskoop: VAATA, MIDA TOOB AASTA 2019 SULLE!

29.12.2018Meediakajastus

KATRIN PAUTS
Muhu maag

Igor Mang on armust langenud ja ennustaja Edgar meie hulgast lahkunud, aga tühja koha peale võrsub varsti uus. Horoskoobiasjanduses olen väga kogenud, nimelt loen kõiki, mis ette jäävad. Enamik horoskoope on kahjuks liiga üldised ja seetõttu on mul väga raske öelda, kas läks täide või ei läinud. No mida ütleb umbmäärane „ole ettevaatlik” või „sinuga juhtub kunagi üks tähtis asi”? Kus viga näed laita, seal tule ja aita – taevatähed valgustasid mul pead seestpoolt ja nii see horoskoop sündiski. (Jah, järgmiseks plaanin minna „Selgeltnägijate tuleproovi” ja kirjutada šamaani-raamatu, ega muidu rikkus siin riigis majja tule. Kes neid romaane ikka lugeda viitsib?

Kaljukits
(22.12 – 19.01)

Kaljukitse põhiliste huviobjektide töö ja rahaga vahepeal sujub ja siis jälle ei suju. Kui tööd parajasti ei ole, võivad põhjuseks olla majanduskriis, saamatus või sassis suhted ülemuste ja kolleegidega, aga asi võib muidugi olla ka Saturnis. Rahaga kipuvad sel aastal olema müstilised lood, nimelt kui see on otsa saanud, saab seda kusagilt jälle. Kui konkreetseks minna, oleks sul kasulik 5. märtsi paiku sõita Paidesse või Saaremaale (oleneb rahalisest seisust), investeerida seal saekaatrisse või lehtkapsaistandusse. Kui raha on täiesti otsas ja pangalaenu ka ei saa, võid nii planeetidele loota kui ka oma Netflixi tellimuse tühistada ja järgmised neli nädalat makarone süüa.

Kuulsaid Kaljukitsi: Kersti Kaljulaid, Kim Chong-un, Elvis Presley, Sven Kivisildnik

Veevalaja
(20.01 – 18.02)

Veevalaja kohtub sel aastal salapärase võõraga, kes muudab tema elu viisil, mida isegi Merkuur ega Veenus ennustada ei suuda. Kui oled aprilli keskpaigani oodanud, aga pole oma elu juures mingitki nihet tähele pannud, on aeg härjal sarvist haarata. Vaata ringi trollipeatustes, restoranide ees (aga ainult nende, mille nimed algavad V- ja B-tähega), Kopli trammis ja Tartu rongis. Võimalik, et võõras luusib hoopis Elvas või ootab sind Räpina bussipeatuses ühel ilusal varahommikul täpselt kell 5.27. Ära kõhkle, lähene julgelt kõigile. Kui ärevil võõras sulle raha pakub või ära joosta üritab, ära loobu nii kergesti, sest nagu iga astroloog teab: kes ise alla annab, seda ei aita ka planeedid.

Kuulsaid Veevalajaid: Kadri Simson, Grete Klein, Jesper Parve, Anton Hansen Tammsaare

Kalad
(19.02 – 20.03)

Kalad kui veemärk peaks maiste asjadega nagu söömine ja seks eriti ettevaatlik ja mõistlik olema. Hamburgeriputka ees mõtle enne kaks korda ja kui ka lõpuks sisse astud, hoidu kenale teenindajale silma vaatamast. Kui midagi küsitakse, vasta pominal ja pilku kõrvale suunates, et ei tekiks ahvatlevaid mõtteid. Eriti ohtlikud ajad varitsevad sind augustis, siis on parem koduse toidulauaga piirduda. Igaks juhuks kustuta Tinderi konto, mille pärast möödunud aasta jõulupidu purjuspäi tegid. Kui kontot kustutada ei raatsi, vaheta vähemalt pilt – usu, see ei ole tegelikult sina, vaid Shreki kostüümis kolleeg Pille ehk esimene pilt, mille toona oma telefonist leidsid. Planeedid pole süüdi, et sul ei vedanud.

Kuulsaid Kalasid: Jevgeni Ossinovski, Mallukas, Albert Einstein, Justin Bieber

Jäär
(21.03 – 19.04)

Sõjaplaneet Marsi mõju all viibivale Jäärale ei meeldi trellid. Alkoholi tarvitamise mõtted tuleks peast visata kohe, kui hakkad unes nägema dünamiidipulki, seifiuksi ja rahahunnikuid. Kui Toompeal või Vabaduse väljakul jalutades järsku keset miitingut satud, katsu rahulikuks jääda. Mingil juhul ära lase end provotseerida, eriti prillidega indiviididel, kes esimese hooga tunduvad täitsa harilikud ja normaalsed. Sulge silmad ja ümise omaette. Kui sind siiski sinivalgesse autosse topitakse, kujutle, et oled Vahemere kuurordis. Küll kõik laheneb ja hiljemalt paari aasta pärast pääsed jälle õue.
Kuulsaid Jäärasid: Vahur Kersna, Paljas Porgand, Katrin Lust, Saddam Hussein

Sõnn
(20.04 – 20.05)

Sõnni ootab ees suur läbimurre. Mis alal ja mis hetkel, on veel lahtine. Et õiget hetke ära tabada, pane end kirja superstaarisaatesse, selgeltnägijasaatesse, tõsielusarja „Naabrist parem“ ning IRONMANi võistlusele, osale igas Facebooki jagamismängus ja kui otsitakse massistseenide osatäitjaid, ole platsis. Kui ei vea, sõida Ameerikasse – telesaatesse stuudiopubliku hulka või vähemalt ukse taha järjekorda lõpuks ikka pääsed ning sellega ongi kuulsus ja imetlus kodumaal kindlustatud. Igast ettevõtmisest anna teada uudisteportaali vihjetelefonile. Kui sa pole oktoobri esimeseks nädalaks ühelgi alal läbimurret saavutanud, võta taas rahulikult, puhka ja lõdvestu.

Kuulsaid Sõnne: Evelin Ilves, Hannes Võrno, Martin Helme, Adolf Hitler

Kaksikud
(21.05 – 20.06)

Õun või tomat? Sinine või kollane? EKRE või sotsid? Tuneesia või Hiiumaa? Perenõustamine või lahutus? Ole ettevaatlik, oma peaga mõelda on nii kõhklevas seisundis ohtlik. Sinu parimaks sõbraks saavad täringud ja vana hea mäng „Kivi, paber, käärid“. Õnneks ei sõltu sinust nagunii kuigi palju, kogu universumi saatust on üksikisikul raske mõjutada. Me kõik oleme ainult piisk vett päratus ookeanis, eksinud tolmukübemed maailmaruumis. Oleme nagu äädikakärbsed, kes tekivad eimillestki ja kelle olemasolu märgatakse vaid siis, kui neid on tohutult palju. Selle lohutava mõttega minegi igal õhtul magama.

Kuulsaid Kaksikuid: Tuuli Roosma, Donald Trump, Igor Mang

Vähk
(21.06 – 22.07)

Tumedaima sodiaagimärgi esindajana valdavad sind algaval aastal valgustavad ideed. Sa vajad nimelt uut lampi, olgu selleks siis tasku-, põranda-, seina-, laua- või laelamp. Läti IKEA ei ole siiski ainuke koht maamunal. Ära väisa seda rohkem kui kaks korda kuus ning katsu vahepeal leida aega ka pere jaoks. Et tööl mitte pahandustesse sattuda, proovi vähem kasutada oma lemmikväljendit „tegin seda täitsa lambist“. Ohtlikem aeg on jaaniõhtu, sest sind tõmbab korraga kõigi lõkete poole. Aasta lõpupäevil, kui kogu palk on juba IKEAsse viidud, võid endalegi üllatuseks jõuda avastuseni, et säravaim valgus kiirgab me eneste hingest.

Kuulsaid Vähke: Urmas Reinsalu, Sven Sester, Urve Palo, Angela Merkel, Indrek Hargla

Lõvi
(23.07 – 22.08)

Oled kaugelt liiga lai leht, mis raha puudutab. Sellel on aga ka helge külg – juuli lõpus, kui oled parajasti Põltsamaal mingil kirbuturul ja uurid roostes samovari, tabab sind õnnis mõte, et kõige tõenäolisemalt oled sina see eestlane, kellel on surres kõige rohkem asju. Kuni kogumismaania piirdub kosmodiskide, riisikeedupottide ja eksootiliste seemnetega, on kõik korras. Kui aga su hobi hakkab lähenema hullumeelsuse piirile ehk üritad kokku osta ka hamstreid ja beebisid, kuula lähedaste sõna ja mata allesjäänud säästud ämma aiamaal maha. Ainult seal on raha tänapäeva heitlikus maailmas kindlas kohas.

Kuulsaid Lõvisid: Helgi Sallo, Igor Gräzin, Arnold Schwarzenegger, Laine Randjärv

Neitsi
(23.08 – 22.09)

Astroloogiakauge inimenegi teab, et Neitsile meeldib kõigi ja kõige kallal täiesti põhjendamatult iriseda. Sel aastal on tõsine oht, et karma saab isegi sind, nõmedat bitch’i, lõpuks kätte. Tahaks sind parastada, aga astroloog ei tohi seda vist teha. Seega ole valvas. Õhtuti üksildastesse kohtadesse sattudes seisata vahepeal ja kuulata. Kas vaenlane hingab sulle kuklasse? Kuna sa ei mäleta, keda kõiki oma mürgise eksistentsi jooksul läbi sõimanud oled, võib kole karistus varitseda seal, kus sa oodatagi ei oska. Kõigile, kes kahtlust äratavad, lausu silma pilgutades: „Ma tean.“ See aitab. Keegi ei lähene sulle enam.

Kuulsaid Neitsisid: Marina Kaljurand, Varro Vooglaid, Marju Länik, Arvo Pärt

Skorpion
(23.10 – 21.11)

Skorpioniastel viib sind kohtadesse, kuhu keskmine inimene ealeski enda nina ei topiks, nagu feministlikud Facebooki-grupid ja Martin Helme fännileht. Leiad end igal pool arvamust avaldamas ja võhivõõrastega vaidlemas. Sind s””*’ ähvardavad kohtuasjad, nõutakse moraalse kahju hüvitamist. Masendav? Kuid see kõik võib ära jääda, kui juba 1. jaanuarist alates käitud mõistlikult, nagu planeediseisud soovitavad. Sõida looduskaunisse kohta, kus puudub internet. Ära ärritu. Külva rediseid ja peeti. Istu taburetile ja jälgi nende kasvamist. Kitku umbrohi välja – näed, et see on ülimalt rahuldustpakkuv. Kellele on teisi inimesi üldse tarvis? Ainult südametutele populistidele.

Kuulsaid Skorpione: Tanel Padar, Charles Manson, Siiri Oviir, Jüri Mõis

Kaalud
(23.09 – 22.10)

Sinuga on terve sodiaagi kõige segasemad lood, sest keset põrgukuuma suve, umbkaudu 22. juulil kella kolme paiku pärast lõunat avastad, et oskad loomade keelt. See on šokeeriv. Me tegelikult ei taha teada, mida meie kass või koer meist mõtlevad. Kui sõidad bussiga karjamaast mööda, on arukam teisele poole vaadata. Sa ei taha teada, mis vandenõu Herefordi tõugu veised inimkonna vastu plaanitsevad. Tänutundega leiad end õhtuti teleka ees vaatamas inimkeelseid saateid, mis varem tundusid tüütud. Tutvuskond üritab sind arsti juurde saata, aga sina ära kuula, vaid kõnni Kadriorus, kuni sulle tuleb vastu Igor Mangi koer (varem või hiljem peab see juhtuma, pääsu pole). Tee täpselt nii, nagu ta sulle ütleb.

Kuulsaid Kaalusid: Brigitte Susanne Hunt, Vladimir Putin, Taavi Rõivas, Maire Aunaste

Ambur
(22.11 – 21.12)

Kui kellegi probleemiks on liigne suuremeelsus, heldus ja lahkus, oled see sina. Sa annaksid kõik tasuta ära. Igale kerjusele kukub sinult mõni sent ja annad laenu isegi abikaasa eksile. Sul pole midagi selle vastu, kui naaber su partneriga voodit jagab. Miks kisa tõsta, kui kõigile jätkub? Paraku võid algaval aastal avastada, et sulle on jäänud ainult tühjad pihud ja Kadri Simsoni tasuta buss. Sellega edasi-tagasi sõidadki, teed Eestimaale õige mitu tiiru peale. Peatud pikemalt Setumaal ja Võrus, suure sula aegu ei püsi bussid graafikus. Paned tähele, et inimesed huvituvad järsku sinust ja esitavad pingsalt küsimusi. Hea uudis on seegi, et nii jätkates on varsti järgmine aasta jälle käes.

Kuulsaid Ambureid: Kirsti Timmer, Jean-Claude Juncker, Jossif Stalin, Krista Lensin