Goodnews.ee: KRIISI SELJATAMINE I Majanduskomisjon arutas koos ettevõtluse katusorganisatsioonidega kriisi seljatamise võimalusi

27.04.2020Meediakajastus

Riigikogu majanduskomisjon on oma järjestikustel erakorralistel istungitel kohtunud paljusid Eesti ettevõtteid ühendavate katusorganisatsioonidega, et saada vahetu selgus kriisi põhjustatud muredest ja arutamaks üheskoos probleemidele kiirete lahenduste leidmist.

Majanduskomisjoni esimees Sven Sester ütles, et paljud ettevõtted on raskes seisus, kuna koroonaviiruse põhjustatud kriis on lõviosa majanduselust pea peale pööranud ning keegi ei kahtle enam, et taastumine pärast kriisi võtab väga kaua aega. „Kutsusime ettevõtjate esindajad komisjoni videoistungitele, et teada saada, kust king neid kõige rohkem pigistab ning samuti selleks, et koos leida parimaid lahendusi kriisi seljatamiseks. Kuigi esimesed kriisiabimeetmed on juba abivajajateni jõudnud, on palju veel teha ning Riigikogul ja majanduskomisjonil ootamatult hättasattunute aitamisel suur töö ees,“ rääkis Sester.

Loe kogu artiklit