Riigikogu eelinfo 30. november – 6. detsember

26.11.2015Pressiteade

Teisipäev, 1. detsember

Kell 12 – Riigikogu aseesimees Helir-Valdor Seeder osaleb Eestimaa Spordiliit Jõud juhatuse koosolekul.

Kell 14.30 – riigikaitsekomisjoni esimees Marko Mihkelson kohtub Armeenia regionaalse uuringute keskuse (Regional Studies Center) direktori Richard Giragosjaniga.

Kell 15 – Riigikogu aseesimees Helir-Valdor Seeder osaleb Kaitseliidu Sakala maleva juhatuse koosolekul.

Kell 15.30 – riigikaitsekomisjoni esimees Marko Mihkelson kohtub Rootsi kaitseuuringute keskuse FOI (Totalförsvarets forskningsinstitut) esindajatega.

Kolmapäev, 2. detsember

Riigikaitsekomisjoni väljasõiduistung – kell 15: tutvumine Männiku lasketiiruga; ülevaade riigikaitsekomisjoni delegatsioonide ja liikmete välislähetustest; riigikaitsekomisjoni raport.

Neljapäev, 3. detsember

Kell 13 – Riigikogu aseesimees Jüri Ratas on jõulueelsel kohtumisel Kristiine sotsiaalkeskuses.

Reede, 4. detsember

Euroopa Liidu asjade komisjoni istung – kell 9.45: Eesti seisukohad 7. detsembril toimuval eurorühma kohtumisel ja 8. detsembril toimuval ELi majandus- ja rahandusnõukogu istungil, kutsutud rahandusminister Sven Sester; Eesti seisukohad 7. detsembril toimuval ELi töö- ja terviseministrite (EPSCO) istungil, kutsutud tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski ja sotsiaalkaitseminister Margus Tsahkna; kell 10.30: avalik arutelu patsientide vaba liikumise teemal, kutsutud tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski ning haigekassa, patsientide esindusühingu ja haiglate liidu esindajad, toimub veebiülekanne http://www.riigikogu.ee/infoallikad/multimeedia/otseulekanded/#/video=2 (konverentsisaal).

Sündmused

Kell 10.15 – Riigikogu esimees Eiki Nestor kohtub Tallinna Tehnikaülikooli õigusteaduste tudengitega (ruum L333).

Kell 11 – Riigikogu aseesimees Helir-Valdor Seeder kohtub Raplamaa Omavalitsuste Liidu esindajatega.

Kell 14 – Riigikogu aseesimees Jüri Ratas on jõulueelsel kohtumisel Nõmme sotsiaalkeskuses.

Kell 15.30 – Riigikogu aseesimees Jüri Ratas kohtub Loksa lasteaia kollektiiviga.

Kell 16.15 – Riigikogu esimees Eiki Nestor tervitab Kaitseliidu Toompea malevkonda, mille uued liikmed annavad vande Valges saalis.

Kell 18 – Riigikogu esimees Eiki Nestor osaleb Eesti LGBT Ühingu tänuüritusel (Õpetajate maja).

Kell 19.30 – Riigikogu esimees Eiki Nestor annab üle Arhitektuuripreemia 2015 auhinna (Kultuurikatel).

Lähetused

29. november – 2. detsember
Euroopa Liidu asjade komisjoni delegatsioon koosseisus Kalle Palling, Jaak Madison, Andre Sepp (29.11-1.12) ja Mihkel Raud on rahvusparlamentide ELi asjade komisjonide (COSAC) täiskogul Luksemburgis ja kohtumistel Euroopa Parlamendis Brüsselis.

2. – 3. detsember
Kultuurikomisjoni liikmed Jaak Madison ja Mihkel Raud osalevad rahvusparlamentide kultuurikomisjonide ühisel istungil haridus- ja noorsoopoliitika teemal Brüsselis.

1. -5. detsember
Väliskomisjoni esimees Sven Mikser ning komisjoni liikmed Henn Põlluaas, Juhan Parts, Keit Pentus-Rosimannus ja Eerik-Niiles Kross on väliskomisjoni visiidil ÜRO peakorterisse New Yorgis.

4. – 6. detsember
Riigikogu liige Jaak Madison osaleb Euroopa Noorte Konservatiivide konverentsil ja kongressil Prahas.

5. – 9. detsember
Väliskomisjoni esimees Sven Mikser ja komisjoni liikmed Ants Laaneots ja Kadri Simson osalevad NATO Parlamentaarse Assamblee transatlantilisel foorumil Washingtonis.

6. – 7. detsember
Riigikogu liige Marianne Mikko osaleb Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee poliitikaasjade ja demokraatia komitee istungil Brüsselis.

Riigikogu pressiteenistus
Kati Varblane
T: 631 6353, 516 9152
kati.varblane@riigikogu.ee
Päringud: press@riigikogu.ee