Uudisvoog.postimees.ee: Riskijuhid kogunevad reedel aastakonverentsile

05.05.2016Pressiteade

Pressiteade
05. mai 2016

Riskijuhid kogunevad reedel aastakonverentsile

Reedel, 6. mail toimub Tallinnas üheteistkümnendat korda riskijuhtimise aastakonverents „Riskijuhtimine – kas oleme uuteks väljakutseteks valmis?”, mille peateemadeks on julgeoleku-, küber-, tehnoloogia- ja finantsriskid. Konverentsil esinevad erinevate ettevõte tippjuhid, julgeolekueksperdid, riigiasutuste juhid ning rahvusvaheliselt tunnustatud tippspetsialistid. Teist aastat järjest valitakse „Riskijuht 2016“.

Konverentsi eesmärk on teadvustada riskijuhtimise rolli ning suurendada selle tähtsust Eesti ühiskonnas ja ettevõtluses. Konverentsi osalejad saavad ülevaate praktilistest ja teoreetilistest võimalustest riskide maandamisel, ennetamisel ja juhtimisel. Kirjeldame riskijuhtimise keerukust meie majandus- ja õigusruumis ning jagame rahvusvahelist kompetentsi.

Marsh Kindlustusmaakler juhatuse esimehe ja konverentsi ühe moderaatori Mart Mere sõnul püstitab konverentsi üldpealkiri „Riskijuh­timine – kas oleme uuteks väljakutseteks valmis?“ mitmeid olulisi teemasid, millega tuleb kohe tõsiselt tegelema ha­kata. „Maailm ja meid ümbritsev muutub pöörase kiirusega, mistõttu tuleb valmis olla uuteks väljakutseteks. On viimane aeg tegeleda riskijuhtimisega tõsisemalt kui kunagi varem. Konverentsil tulevad vaatluse alla sisejulgeolekuga ja majandusarengutega seotud teemad. Fookuses on riski­juhtimise ettevõtluses ning kindlustussektoris. Analüüsi­me põhjalikult, kui kaitstud on Eesti ning räägime pikemalt tehnoloogia tulevikust ja nendega seon­duvatest riskidest. Päeva lõpetame diskussioonipaneeliga, kus arutletakse huvikonfliktide üle ettevõtluses ning otsitakse võimalikke mõjusid ja seoseid,“ sõnas Mere.

Tänavuse riskijuhtimise aastakonverentsi avab rahandusminister Sven Sester. Esinevad Eesti Panga asepresident Ülo Kaasik, Siseministeeriumi sisejulgeolekupoliitika asekantsler Erkki Koort, kindralleitnant, Kaitseväe juhataja Riho Terras, Marsh FINPRO Euroopa osakonna tegevjuht Nilay Ozden, KPMG Finland nõustamisteenuste juht Christian Liljeström, Telia Eesti tehnoloogiadirektor Tiit Tammiste, Nortal AS Big Data ärisuunajuht Lauri Ilison, TRINITI Estonia partner, vandeadvokaat Karmen Turk, Postimehe peatoimetaja asetäitja Lauri Hussar, advokaadibüroo Sorainen partner, vandeadvokaat Carri Ginter, Swedbank Eesti KYC juht Andrus Hinrikus, Riigikontrolli peakontrolör Tarmo Olgo, Riigi Kinnisvara juhatuse esimees Urmas Somelar.

Konverentsi modereerivad Eesti Rahvusringhäälingu toimetaja-saatejuht Eeva Esse ja Marsh Kindlustusmaakleri juhatuse esimees Mart Mere.

Riskijuhtimise aastakonverentsi korraldavad Swedbank, Marsh Kindlustusmaakler, KPMG Baltics, Eesti Pank, Riigikontroll, Siseministeerium ja Corpore Konverentsid. Konverentsi on korraldatud aastast 2004. Üheteiskümnendat korda toimuv konverents toimub reedel, 6. mail Nordic Hotel Forum konverentsikeskuses algusega kell 10.00.

Parim aeg intervjuudeks esinejatega on 09.00-10.00 ning 12.00-13.00 ja 14.30-15.00.

Konverentsi programm: http://corpore.ee/event/riskijuhtimise-aastakonverents/

Lisainformatsioon:

Meelis Kopli

Corpore Konverentsid

Telefon: 5544420

E-post: meelis.kopli@corpore.ee