Uudisvoog.postimees.ee: Valitsuse väljasõiduistung toimub Narvas

29.02.2016Pressiteade

Stenbocki maja, 29. veebruar 2015

Neljapäeval, 3.märtsil toimub valitsuse väljasõiduistung ja kabinetinõupidamine Narvas. Peaminister Taavi Rõivase sõnul keskendub valitsus väljasõiduistungil muude valitsuse laual olevate teemade kõrval sellele, kuidas toetada Ida-Virumaa inimesi ja ettevõtteid.

“Valitsus keskendub väljasõiduistungil keskendub Ida-Virumaa inimeste ja ettevõtete toetamisele praeguses järsult langenud naftahindade ja Vene turu nõrkuse olukorras,” ütles peaminister Rõivas.

Väljasõiduistungil ja kabinetinõupidamisel on fookus põlevkivisektoril. Arutlusele tulevad erinevad Ida-Virumaaga seotud teemad, sealhulgas erinevate riiklike tasude sidumine energia hinnaga, investeeringute toomine Ida-Virumaale ja töötukassa tegevused inimeste ümberõppele ning tööle aitamisel.

Istungile järgneb pressikonverents kell 13.00 Tartu Ülikooli Narva kolledžis, kus osalevad valitsuskoalitsiooni erakondade esimehed. Tegemist on avaliku pressikonverentsiga, kus kõik huvilised saavad ministritele küsimusi esitada.

Lisaks istungile ja kabinetinõupidamisele on valitsuse liikmetel plaanis eraldi kohtumised oma valdkondades Ida-Virumaal. Peaminister Taavi Rõivas külastab Jõhvis Ida-Virumaa kutsehariduskeskust. Kultuuriminister Indrek Saar külastab elamusaasta raames Sillamäe kooli ja tulevast Narva Vaba Lava, rahandusminister Sven Sester kohtub maksu- ja tolliametiga esindajatega Narva piiripunktis, kaitseminister Hannes Hanso kohtub Kaitseliidu Narva malevkonna liikmetega.

Lisainfo
Valitsuse kommunikatsioonibüroo
press[at]riik[dot]ee

valitsus.ee