Valimisnimekiri ringkondade põhiselt

ISAMAA KANDIDAADID RIIGIKOGU 2019 VALIMISTEKS
Ringkond 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa
1 Tarmo Kruusimäe Riigikogu liige
2 Mart Luik Tallinna Linnavolikogu aseesimees
3 Helen Hääl advokaat
4 Priidu Pärna notar, Eesti Omanike Keskliidu esimees
5 Avo Üprus vaimulik
6 Karl Sander Kase Isamaa noorteühenduse aseesimees
7 Tiit Meren kirurg, reservohvitser
8 Pille Lill kultuuriedendaja
9 Imre Rammul psühhiaater
10 Peeter Võsu Eesti Kristliku televisioon juhatuse esimees
11 Vootele Hansen kooliõpetaja
12 Jako Kull vaimulik
Ringkond 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa
1 Sven Sester Riigikogu majanduskomisjoni esimees
2 Viktoria Ladõnskaja-Kubits Riigikogu liige
3 Riina Solman Oleviste hoolekande juht, Isamaa Naiskogu juht
4 Madis Päts vandeadvokaat
5 Kalev Vapper ettevõtja , Kalevi jahtklubi esimees
6 Lagle Parek Eesti vabadusliikumise juhte, endine siseminister
7 Jüri Trei diplomaat, Eesti Lipu Seltsi esimees
8 Toivo Jürgenson ettevõtja, endine majandusminister
9 Tiit Matsulevitš diplomaat
10 Jaak Ahelik muusik
11 Illimar Leppik von Wirén NATO küberkaitsekeskuse rahvusvahelise koostöö juht
12 Lea Nilson Pirita linnaosakogu liige
13 Heldur-Valdek Seeder finantsanalüütik
14 Tiit Naber diplomaat, endine suursaadik
15 Ingo Normet lavastaja, emeriitprofessor (EMTA)
Ringkond 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa
1 Urmas Reinsalu justiitsminister
2 Mart Nutt Riigikogu liige
3 Elle Kull näitleja
4 Kristian Taska filmiprodutsent
5 Trivimi Velliste Eesti Muinsuskaitse Seltsi auesimees, endine välisminister
6 Andres Öpik Tallinna Tehnikaülikooli professor
7 Urmas Mardi jurist, Eesti Korteriühistute Liidu juhatuse liige
8 Andres Ergma Eesti Pensionäride Ühenduste Liidu esimees
9 Anne Eenpalu Memento volikogu esinaine
10 Indrek Luberg ettevõtja
Ringkond 4. Harju- ja Raplamaa
1 Jüri Luik kaitseminister
2 Toomas Tõniste rahandusminister
3 Kalle Muuli ajakirjanik
4 Heiki Hepner Kohila vallavanem
5 Mari-Ann Kelam Viimsi vallavolikogu liige
6 Andres Laisk Saue vallavanem
7 Arvi Karotam Anija vallavanem
8 Kaupo Rätsepp ettevõtja
9 Gerli Lehe lasteaia õpetaja
10 Andres Kaarmann Saue abivallavanem
11 Priit Põldmäe Rae abivallavanem
12 Villu Karu Märjamaa vallavolikogu liige
13 Ann Räämet EPP Euroopa Seenioride Ühenduse asepresident
14 Mart Rannut keeleteadlane
15 Leemet Vaikmaa Lääne-Harju valla piirkonnajuht
16 Madis Kübar ettevõtja
17 Tanel Ots Saku abivallavanem
Ringkond 5.  Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa
1 Raivo Aeg Riigikogu liige, julgeolekuasutuste järelevalve komisjoni esimees
2 Mart Maastik ettevõtja
3 Georg Linkov kohaliku spordielu edendaja
4 Kaido Kaasik põllumajandusettevõtja
5 Toomas Schmidt endine omavalitsusjuht
6 Anti Toplaan vaimulik, Saaremaa praost
7 Tiit Harjak Maanteeameti juhtivspetisalist
8 Tõnu Munk ettevõtja
Ringkond 6.  Lääne-Virumaa
1 Marko Pomerants Riigikogu põhiseaduskomisjoni esimees
2 Üllar Saaremäe näitleja, lavastaja
3 Tamara Vahtra-Aasmets perearst
4 Mihkel Juhkami Rakvere linnavolikogu esimees
5 Alari Kirt Viru-Nigula valla majandusüksuse juht
6 Tõnis Pruler arst
7 Einar Vallbaum Viru-Nigula vallavanem
Ringkond 7.  Ida-Virumaa
1 Siim Kiisler keskkonnaminister, ÜRO Keskkonnaassamblee president
2 Tiit Salvan Rahandusministeeriumi Ida-Viru talituse juhataja
3 Marja-Liisa Veiser Kohtla-Järve linnavalitsuse peajurist
4 Andres Noormägi endine maavanem
5 Artur Põld vaimulik
6 Valentina Gurova arst
7 Aivo Tamm Jõhvi vallavalitsuse majandusspetsialist
8 Arno Strauch ettevõtja
9 Janek Raik Isamaa Ida-Viru piirkonna arendusjuht
Ringkond 8.  Järva- ja Viljandimaa
1 Helir-Valdor Seeder Isamaa esimees, Riigikogu liige
2 Kaia Iva sotsiaalkaitseminister
3 Priit Värk Paide linnapea
4 Alar Karu Viljandi vallavanem
5 Jüri Ellram Järva vallavolikogu esimees
6 Janika Gedvil Viljandi abilinnapea
7 Kaspar Kaarjas õigusteaduskonna üliõpilane
8 Valter Vaha ettevõtja
9 Hermann Kalmus vaimulik
Ringkond 9. Jõgeva- ja Tartumaa
1 Aivar Kokk Riigikogu maaelukomisjoni esimees
2 Eva Kams ettevõtja
3 Tiit Lääne ajakirjanik
4 Raivo Tamm näitleja, reservohvitser
5 Ivar Tedrema Kambja abivallavanem
6 Rain Sangernebo Nõo vallavanem
7 Jaana Puur sotsiaalametnik
8 Aare Anderson Luunja vallavanem
9 Heldur Lääne Jõgevamaa Ühistranspordikeskuse juhataja
Ringkond 10.  Tartu linn
1 Tõnis Lukas Tartu Kutsehariduskeskuse direktor, endine haridusminister
2 Lauri Vahtre ajaloolane
3 Mihhail Lotman professor, semiootik
4 Eva-Liisa Luhamets humanitaarabitöö spetsialist
5 Anneli Kannus Eesti Õdede Liidu president
6 Priit Humal ARB juhatuse liige
7 Jaan Vaiksaar sõudmistreener
8 Friedrich Kaasik Taru Ülikooli tehnoloogiasiirde ekspert
9 Tarvo Siilaberg Tartu Luterliku Peetri Kooli direktor
10 Kaspar Kokk ettevõtja
Ringkond 11.  Võru-, Valga- ja Põlvamaa
1 Priit Sibul Riigikogu liige, Isamaa peasekretär
2 Merle Jääger näitleja
3 Meelis Mõttus Metsavenna talu peremees
4 Ulla Preeden Tartu Tervishoiu Kõrgkooli rektor
5 Kurmet Müürsepp Antsla abivallavanem
6 Arne Tilk Põlva vallavolikogu liige
7 Kalle Vister Rahvakultuuri Keskuse juht
8 Toomas Piirmann Rahandusministeeriumi Võru talituse juhataja
9 Ain Pajo ettevõtja
10 Monika Rogenbaum külaliikumise edendaja
Ringkond 12.  Pärnumaa
1 Andres Metsoja Riigikogu liige, Pärnu linnavolikogu esimees
2 Ela Tomson teleajakirjanik
3 Lauri Luur Tori vallavanem
4 Siim Suursild Pärnu abilinnapea
5 Meelis Kukk Pärnu abilinnapea
6 Kuno Erkmann Paikuse osavallakeskuse juhataja
7 Jaanus Põldmaa põllumajandusettevõtja
8 Urmas Aava põllumajandusettevõtja
9 Aare Arva ettevõtja